Produktová prezentace Nikon a týden slev

DEN S NIKONEM

Ve spolupráci s firmou Nikon jsme pro Vás připravili prezentační den s Nikonem na naší prodejně, včetně nového systému Nikon Z.

Po celý týden, tedy od 3. do 8. prosince, bude možné nakoupit na naší prodejně nebo eshopu jakoukoliv techniku Nikon o 10% levněji.

Navíc můžete uplatnit současně probíhající akci Nikon cashback na vybrané fotoaparáty a objektivy, což v kombinaci se slevou vytváří jedinečnou cenovou nabídku.

Například:

Nikon D3500 + AF-P DX 18-55mm VR
prodejní cena:     13.490,-
10% sleva:            - 1.349,-
cashback:             - 2.500,-
Konečná cena      9.641,-

 

Prezentační den

Ve středu 5. prosince proběhne věřejná prezentace fotografické techniky Nikon na naší prodejně Interfoto za přítomnosti produktového specialisty Michaela Juráka.

Prezentace bude probíhat od 10:00 do 17:30 hod.

Na místě si budete moci vyzkoušet veškerou fototechniku, včetně nejnovějšího systému špičkových bezzrcadlovek Nikon Z. K dispozici budou také veškerá současná těla digitálních zrcadlovek, výběr nejlepších objektivů a další příslušenství jako například blesky.

Sleva ve výši 10% platí na veškeré přijaté objednávky v období 3. - 8. 12. 2018 na sortiment Nikon. Platí na objednávky přijaté na prodejně i přes eshop.

Zároveň v kombinaci s touto slevou můžete využít probíhající akci Nikon cashback a nakoupit tak za opravdu jedinečné ceny, viz výše uvedený příklad.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.