LETNÍ OLYMPUS TOUR 2018

OLYMPUS TOUR

Zveme Vás 14.6.2018 na již tradiční akci OLYMPUS TOUR, kde Vám rádi předvedeme kompletní řadu systémových fotoaparátů OM-D a PEN současně se špičkovými objektivy M.Zuiko Digital.

Jako vždy budete moci zakoupit jakoukoliv techniku Olympus se slevou ve výši 10% a to po celý týden! V kombinaci s probíhajícím cashbackem lze tak ušetřit celkem dost peněz a nakoupit tak za velice výhodné ceny.

Vyzkoušet budete moci vlajkovou loď Olympus OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a již si získal srdce nejednoho profesionálního fotografa. Milovníky módního designu pro změnu bude jistě zajímat nový stylový fotoaparát PEN E-PL9 a zvláště pro vodní radovánky nesmíme zapomenout také na odolný outdoorový fotoaparát Tough TG-5.

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o nejnovější stylový fotoaparát PEN E-PL9 s objektivem v hodnotě 18 999 Kč.

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s až 3 úžasnými soutěžními záběry.

Navšitvte naši prodejnu v pondělí 14. června od 13.00 do 18:00 hod.

Sleva 10% je platná z aktuálních ceníkových cen a platná na objednávky přijaté od 11.6. do 16.6. 2018.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.