Workshop - sportovní fotografie na Dostihovém závodišti Pardubice

23.09.2019 13:00
Workshop - sportovní fotografie

Firma INTERFOTO Pardubice pořádá ve spolupráci se společností CANON CZ s.r.o. podzimní fotografický Workshop na téma Sportovní fotografie.

Workshop se uskuteční v sobotu dne 26.10.2019 na Dostihovém závodišti Pardubice u příležitosti konání závěrečného dostihového dne letošního roku.

Celodenní program je předběžně stanoven takto:

  • 8.30 – 9.00 prezence, občerstvení
  • 9.00 – 12.00 zahájení, přednáška odborného lektora
  • 12.00 – 13.00 oběd
  • 13.00 – 17.00 fotografování dostihů
  • 17.00 – 19.00 hodnocení fotografií, tisk, občerstvení, zakončení

Workshop proběhne v separátní loži na tribuně D s výborným výhledem na cílovou rovinku a celé závodiště.

V dopolední části vyslechnou účastníci kurzu odbornou přednášku na téma sportovní fotografie, případně zaměřené na fotografování koňských dostihů. Lektorem je fotograf Petr Lusk (www.petrlusk.com). V odpolední části proběhne praktické fotografování jednak přímo z balkonu lože pomocí teleobjektivů, a jednak ve skupince v doprovodu správce závodiště přímo v terénu u jednotlivých překážek.

Účastníkům workshopu bude k dispozici fototechnika zn. CANON včetně teleobjektivů, které mohou v rámci fotografování vyzkoušet na svých přístrojích. Po skončení fotografování bude časový prostor na úpravu a tisk fotografií na inkoustových tiskárnách CANON. Z důvodu případné úpravy fotografií před tiskem ( např. výřez a pod. ) doporučujeme vzít s sebou přenosný PC.

Cena kurzu:

Základní vstupné je 2.000,- Kč.

Pro majitelé zrcadlovek Canon je vstupné 1.500,- Kč.

Kurz je zdarma pro účastníky, kteří si v období 1.10. – 25.10.2019 zakoupí na prodejně INTERFOTO Pardubice jakoukoliv fototechniku zn. CANON v ceně 10.000,- Kč a více.

V účastnickém poplatku je zahrnuto – parkování v areálu závodiště, vstupné na dostihový den, odborné přednášky, doprovod správce závodiště mezi překážky, zapůjčení techniky, tisk fotografií a celodenní občerstvení.

Účastnický poplatek je možno uhradit v hotovosti na prodejně INTERFOTO, Sladkovského 422, Pardubice, nebo bezhotovostně na účet číslo 278440561/0100. Workshop je určen pro amatérské fotografy s hlubším zájmem o fotografování. Vzhledem k podzimnímu termínu je nutno počítat s možností chladného, případně i deštivého počasí.

Registrace:

Počet účastníků je omezen na max. 12 osob a je nutno se zaregistrovat.

!!!Registrační formulář naleznete ZDE!!!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.