Úvodní strana Naše služby Ateliérová fotografie

Ateliérová fotografie

Náš fotoateliér se nachází na provozovně, Sladkovského 422 v Pardubicích.

Svojí rozlohou není velký (cca 20m2), je ovšem vybaven moderní zábleskovou technikou Fomei Digitalis, k dispozici je dále několik druhů textilních a papírových pozadí.

V tomto ateliéru provádí náročnou portrétní fotografii naše zkušená fotografka Štěpánka Haanová. Vše je prováděno nejmodernější digitální technikou, což nám umožňuje okamžité zhotovení průkazky „na počkání“. Náročné portrétní zakázky jsou po nezbytných úpravách výřezem a retuší připraveny k vyzvednutí zpravidla do týdne.

Naší největší specialitou (a zároveň chloubou) je ateliérové fotografování dětí, a to již od batolat. Jsme vybaveni bohatou garderobiérou jak pro děti, tak pro rodiče a vhodnou kombinací kostýmů a dobových rekvizit navodíme na našich fotografiích atmosféru „starých časů“. Je zcela běžné, že při takovémto fotografování se naši zákazníci několikrát převlékají a vše tak může trvat až jednu hodinu. Z tohoto důvodu je nutné mít čas fotografování předem domluven.
Do našeho ateliéru se můžete objednat i telefonicky na čísle  466 615 480

   

Základním výstupem takovéto práce v ateliéru je série snímků, kterou zákazníkovi předáme adjustovanou v leporelu o čtyřech, šesti nebo osmi fotografiích. Z vybraných „top“ snímků jsme schopni vyrobit fotografie až do rozměru 60 x 100 cm, upravit jejich povrch laminací a zarámované je předat zákazníkovi. Takovéto jedinečné a originální „obrazy“ pak často zdobí obývací pokoje našich zákazníků.

Kompletní ceník ateliérového fotografování ke stažení:  ceník ateliérové fotografie  (formát *.pdf).

Dalším, zcela originálním výsledkem fotografování v ateliéru, je výroba nástěnného měsíčního kalendáře, při jehož výrobě je použito 13 původních snímků z našeho ateliéru ( 12 měsíců + vrchní strana ). Kvalitním digitálním tiskem vyrobíme jedinečný, zcela osobní kalendář pro Vaši rodinu a Vaše blízké. Tyto kalendáře děláme ve dvou formátech – A4 a A3, v provedení na výšku i na šířku. Více informací o kalendářích.

Ukázky všech těchto výrobků si můžete prohlédnout na naší provozovně ve Sladkovského ulici.

Speciální nabídka

RSSRSS

Aktuality

Otevírací doba - prosinec 2017

Mimořádná otevírací doba během vánočního období. Otevřeno na stříbrnou a zlatou neděli od 9:00 do 12:00 hodin!

Celá aktualita

DEN S CANONEM

Zveme Vás 6.12. na prezentaci produtků Canon na naší prodejně Interfoto! Využijte slevu 5% na veškerý sortiment Canon a zasoutěžte si o fototiskárnu Selphy CP1300.

Celá aktualita

DEN S NIKONEM

Přijďte si vyzkoušet 28.11.2017 profesionální i amatérské fotoaparáty Nikon na naší prodejnu Interfoto a získejte slevu 5% na jakýkoliv Nikon + hodnotný dárek na Váš nákup.

Celá aktualita

Více aktualit

  • Heuréka - recenze obchodu
  • Firemní prezentace na síti Facebook
  • Autorizovaný prodejce Canon
  • Autorizovaný prodejce Nikon

© 2017, interfoto.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky