Canon EOS M50 MII BK M18-150 EU26

Kód: 4549292176483
Neohodnoceno
Značka: Canon
22 790 Kč 18 835 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
23.05.2024

Canon EOS M50 Mark II je pokročilá bezzrcadlovka s APS-C snímačem 24,1 Mpx, procesorem Digic 8, kontinuálním snímaním až 10 sn./s, zaostřovacím systémem Dual Pixel CMOS AF s výkonem od -4EV a funkcí detekce obličeje při sledování cíle. Video v rozlišení 4K, vstup pro externí mikrofon, možnost streamování videa přímo na youtube, automatické překódování videa nebo použití fotoaparátu jako webové kamery jsou funkce, které ocení hlavně VLogeři. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré technologie pro nádherné snímky a videa
Užijte si výkon nové úrovně bez ohledu na to, co a jak snímáte. Úžasná kvalita obrazu s malou hloubkou ostrosti a videa, která zní stejně tak dobře, jak vypadají. Chytré technologie fotoaparátu EOS M50 Mark II podpoří vaši kreativitu.

Automatický inteligentní režim
Převezměte přesně takovou míru kontroly nad technickou stránkou svého fotografování, jakou chcete – od plně automatické po zcela manuální, s mnoha možnostmi mezi nimi.

Otočná obrazovka, která vám umožní snímat tak, jak potřebujete
Fotoaparát EOS M50 Mark II je vybaven otočnou dotykovou obrazovkou, takže můžete pořizovat kreativní záběry z různých úhlů. Můžete ji dokonce natočit směrem k sobě, když fotografujete selfie nebo vytváříte vlogy. Ovládací prvky na dotykové obrazovce, jako je AF na dotek, promění pořizování selfie v jednoduchou záležitost.

Lehký a kompaktní
Výkonný, přenosný a kreativní pomocník Přestože tělo fotoaparátu EOS M50 Mark II měří jen 116,3 × 88,1 × 58,7 mm a váží pouhých 387 g2, obsahuje veškerý výkon a chytré technologie, které potřebujete k vytváření toho nejlepšího obsahu, ať už vás okolnosti zavedou kamkoli.

Rozšiřte své kreativní možnosti
Použijte různé objektivy a změňte svou perspektivu. Fotoaparát EOS M50 Mark II využívá naši řadu objektivů EF-M a při použití upevňovacího adaptéru Canon EF-EOS M je také kompatibilní s více než 70 objektivy řad EF a EF-S. Připojte externí mikrofon přes 3,5mm zdířku a získejte skvělý zvuk nebo použijte blesk Speedlite ke kreativnímu osvětlení.

Vysílejte živě do celého světa
Streamujte živě záběry v úžasné kvalitě přímo do služby YouTube pomocí připojení sítě Wi-Fi1, aniž byste potřebovali počítač. Nebo pro zachycení živého záznamu připojte čistý výstup z rozhraní HDMI fotoaparátu ke kartě. Fotoaparát EOS M50 Mark II lze pomocí našeho softwaru EOS Webcam Utility proměnit ve skvělou webovou kamerou.

Profesionální videa, která vás odliší od ostatních tvůrců
Když pořizujete záběry pro následné úpravy, fotoaparát EOS M50 Mark II zachytí ohromující video a zvuk, které si vaše publikum zamiluje.

Automatické zaostřování na oči/obličej
Když natáčíte sebe nebo kohokoli jiného, automatické zaostřování na oči/obličej vám kromě technologie Dual Pixel CMOS AF zajistí dokonale ostrý vzhled, i když se budete pohybovat, takže se můžete chovat naprosto přirozeně.

Samospoušť pro videa
Naše funkce samospouště pro videa zajistí, že fotoaparát začne snímat, až budete připraveni, nikoli když dosáhnete na tlačítko.

Automatické překódování
Důležitou součástí přípravy obsahu pro online sledování je převod videí z jednoho formátu do druhého. Fotoaparát EOS M50 Mark II to zvládne při přenosu záznamu do chytrého zařízení, čímž velmi výrazně urychlí váš pracovní postup.


Obsah balení:

  • EOS M50 Mark II
  • Krytka těla R-F-4
  • Řemen na krk EM-200DB
  • Nabíječka baterií LC-E12E
  • Bateriový zdroj LP-E12
  • Uživatelská příručka

Doplňkové parametry

Kategorie: EOS M50 Mark II
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: