Nikon COOLPIX P1000

Kód: 018208953370
Neohodnoceno
Značka: Nikon
28 490 Kč 23 545 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
04.03.2024

Fotoaparát Nikon COOLPIX P1000 s extrémním 125x optickým zoomem (ekvivalentní rozsah na 35mm kinofilm: 24 - 3000 mm) a světelností f/2,8 - 8, optickou stabilizací obrazu s účinností 5EV a CMOS snímačem s rozlišením 16 Mpix. Dále disponuje výklopným a otočným 3,2\" LCD displejem, elektronickým hledáčkem s cca 2,4 Mpix, možností natáčet videa ve 4K/30p kvalitě a fotografovat do formátu RAW, sekvenčním snímáním až 7 sn./s, funkcí časosběru, manualními expozičními režimy a bezdrátovou konektivitou Wi-Fi a Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakýkoli úhel
Komponujte úchvatné snímky vestavěným elektronickým hledáčkem s vysokým rozlišením a rozměrným výklopným a otočným monitorem.

Elektronický hledáček s extrémně vysokým rozlišením (cca 2 360 000 pixelů) nabízí brilantní a detailní pohled na scénu i při fotografování za velmi jasného světla. A jasný monitor LCD s úhlopříčkou 3,2 palce a 921 000 pixely lze natočit skoro všemi směry. Když k fotoaparátu přiblížíte obličej, přepne snímač pohledu do hledáčku zobrazení automaticky z monitoru na elektronický hledáček.
 
Videosekvence 4K pořízené superteleobjektivem
Pořizujte úchvatnou stopáž v rozlišení 4K/UHD se stereofonním zvukem. Buďte blízko startu rakety. Nafilmujte první let orlího mláděte ze vzdáleného úkrytu.
 
Zaznamenávejte snadno video v rozlišení 4K/UHD se snímací frekvencí 30p nebo Full HD (1 080p) se snímací frekvencí až 60p. Fotoaparát podporuje čistý výstup HDMI, takže video je možné sledovat na externím monitoru již během záznamu. Vestavěný konektor fotoaparátu pak umožňuje použít externí mikrofon pro kvalitnější záznam zvuku. Fotoaparát obsahuje rovněž vestavěnou funkci superčasosběrné videosekvence, která umožňuje vytvořit zrychlený záznam měnící se krajiny a dosáhnout působivých perspektiv. Klasické časosběrné snímání je pak ideální pro záznam oblohy, stop hvězd nebo putování Měsíce po noční obloze.
Stabilní snímky
Redukce vibrací Nikon koriguje chvění fotoaparátu. Získejte stabilní snímky a stopáž i při fotografování z ruky dlouhou ohniskovou vzdáleností.
 
Systém optické redukce vibrací (VR) Nikon s dvojí detekcí umožňuje exponovat s využitím časů závěrky až o 5 EV delších, než by bylo možné bez redukce vibrací. Účinky chvění fotoaparátu jsou minimalizovány i při nízké hladině osvětlení a také můžete pořizovat ostřejší snímky a videosekvence bez rizika podexpozice. Aktivní režim redukce vibrací poskytuje stabilnější obraz v hledáčku a na monitoru, což je ideální za pohybu. Ať už fotografujete kondora za jízdy na korbě jeepu nebo velrybu vyskakující nad hladinu a pozorovanou z paluby lodi – jste to vy, kdo tvoří kompozici dokonalého snímku.
\"\"
Sdílejte své nadšení. Trvalé spojení pomocí technologie SnapBridge.
Udržujte svůj fotoaparát trvale připojený k chytrému zařízení, abyste mohli své skvělé snímky synchronizovat během fotografování a okamžitě je sdílet. Použijte své chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování.
Aplikace Nikon SnapBridge udržuje trvalé propojení fotoaparátu s chytrým zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth® Low Energy.⁵ Můžete tak synchronizovat snímky během fotografování bez nutnosti opakovaného připojování. Videosekvence můžete přenášet manuálně v libovolném okamžiku pomocí připojení Wi-Fi® fotoaparátu.⁶ Funkce SnapBridge prostřednictvím GPS v chytrém zařízení aktualizuje informace o poloze a datu ve fotoaparátu, což usnadňuje sledování vašich fotografických dobrodružství s teleobjektivem. Aplikace navíc umožňuje využívat chytré zařízení k ovládání zoomu fotoaparátu nebo ke spouštění závěrky.
 
Zábava mezi hvězdami
\"\"
Buďte kreativní s vestavěnými provozními režimy. Skvělý snímek ze superteleobjektivu nevznikne jen přiblížením objektu.
 
Fotografujte Měsíc ve všech fázích s režimem Měsíc, který optimalizuje nastavení fotoaparátu tak, abyste zachytili brilantní astronomické snímky. Přibližte se k plachým a rychle se pohybujícím tvorům v režimu Sledování ptáků. V provozních režimech Bulb a Time můžete nechat závěrku otevřenou až 60 sekund – ideální pro noční fotografování. Pomocí Vícenásobné expozice můžete také prolnout až tři snímky a tak dát vzniknout jedinečným kombinovaným snímkům.
 
\"\"
 
Nikdy neminete cíl
Velký grip a prakticky rozmístěné ovládací prvky umožňují snadnou a plynulou úpravu nastavení zoomu. Budete připraveni, ať se na obloze objeví cokoli.
Velkorysý grip fotoaparátu zajišťuje jeho stabilní držení a boční ovladač zoomu umožňuje palcem vysouvat objektiv. Pouhé stisknutí tlačítka zoomu se skokovým vrácením rychle vrátí objektiv na širokoúhlejší záběr, takže lze snadno najít objekty, které zmizely ze záběru. Tento COOLPIX zároveň váží sotva čtvrtinu oproti jednooké zrcadlovce s nasazeným superteleobjektivem. S hmotností pouhých 1,4 kg se vyznačuje mnohem snazší manipulací při fotografování z ruky.

Obsah balení:

  • Fotoaparát Nikon Coolpix P1000
  • Popruh na krk
  • Krytka objektivu LC-77
  • Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20a
  • Síťový zdroj/nabíječka EH-73P
  • Kabel USB UC-E21
  • Bajonetová sluneční clona HB-CP1

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazoomové kompakty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: