Nikon 8-15mm f/3,5-4,5E ED AF-S FISHEYE

Kód: 018208200665
Neohodnoceno
Značka: Nikon
39 990 Kč 33 050 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Objektiv typu rybí oko se zoomem, rozsah 8-15mm, ED optické členy s nízkým rozptylem, antireflexní vrstvy Nano Crystal Coating, ultrazvukový pohon AF (SWM), elektromagnetická clona, odolná konstrukce proti prachu a vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva efekty objektivu typu rybí oko. Jediný objektiv.
Tvůrčí možnosti objektivu typu rybí oko a všestrannost zoomu. Přecházejte snadno z 8mm ohniskové vzdálenosti s kruhovým obrazem s perspektivou rybího oka na 15mm ohniskovou vzdálenost s vykreslením celého obrazového pole při zachování perspektivy rybího oka. Zachyťte obrazový úhel plných 180 ° (horizontálně, vertikálně a úhlopříčně) při nastavení ohniskové vzdálenosti 8 mm. Zaplňte celé obrazové pole s příčným obrazovým úhlem 180 ° při nastavení ohniskové vzdálenosti 15 mm.

Ohněte přímky
Můžete očekávat špičkové snímky s vysokým rozlišením a vynikající ostrostí až do krajů obrazového pole i při nastavení clony na plnou světelnost f/3,5. Tři optické členy ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla minimalizují projevy barevné vady velikosti. Dva asférické optické členy výrazně potlačují komu a další typy obrazových vad. Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat prakticky eliminují výskyt reflexů a závoje v obrazovém poli, a to i při práci v protisvětle.

Ostré snímky zblízka
Získejte vysokou kvalitu obrazu i při fotografování blízkých objektů. Využijte výhod nejkratší zaostřitelné vzdálenosti 0,16 m. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 0,16 m a měřítko zobrazení 0,34× umožňují fotografovat objekty již ze vzdálenosti přibližně 3 cm od přední čočky objektivu bez starostí se ztrátou rozlišení v krajích obrazového pole.

Automatické zaostřování profesionální úrovně
Extrémně rychlé a tiché automatické zaostřování a stabilní řízení expozice. Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) Nikon umožňuje extrémně rychlé a velmi tiché automatické zaostřování s možností snadné manuální úpravy zaostření. Objektiv je vybaven samostatným zaostřovacím kroužkem pro manuální zaostřování.  Elektromagnetický mechanismus clony zaručuje konzistentní expozice.

Vysoká pevnost a odolnost
Robustní konstrukce odolná proti prachu a kapající vodě zaručuje spolehlivé fotografování v náročných klimatických podmínkách. Tělo utěsněné proti klimatickým vlivům zamezuje poškození objektivu prachem a vodními kapkami. Fluorová vrstva Nikon aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.

Kombinovaná sluneční clona a krytka
Zůstaňte hbití. Reagujte rychle na fotografické příležitosti nasazením nebo sejmutím sluneční clony a/nebo krytky objektivu jedním rychlým pohybem. Můžete snadno přepínat mezi použitím sluneční clony při fotografování s využitím perspektivy rybího oka vykreslujícího celé obrazové pole nebo rybího oka s kruhovým obrazem. Krytka se připojuje k sluneční cloně a sluneční clona se připojuje k objektivu: můžete společně nasadit nebo sejmout sluneční clonu a krytku, resp. nasadit nebo sejmout pouze krytku objektivu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Objektivy
Záruka: 2 roky
? Typ objektivu: Zoom
? Bajonet: Nikon F
? Formát: Full-frame

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: