Kamenná prodejna

Vítejte v prostorách kamenné prodejny INTERFOTO v ulici Sladkovského 422. Na této prodejně naleznete ke koupi veškerý sortiment, který potřebujete k fotografování, zpracování fotografií a jejich archivaci. K dispozici je vše od digitálních fotoaparátů, přes veškeré příslušenství, až po fotoalba a fotorámečky.

Interiér prodejny prošel v lednu roku 2015 kompletní rekonstrukcí a poskytuje tak příjemné moderní prostředí, kde Vám rádi poradíme s výběrem fototechniky, pomůžeme Vám ovládnout funkce nabízených přístrojů a poskytneme Vám možnost využít celou řadu fotografických služeb.

V našem sortimentu naleznete pouze přístroje renomovaných předních světových výrobců. Nejširší nabídku fototechniky tvoří značky Canon, Nikon a Olympus, které se pevně usadily na špici oblíbenosti u našich zákazníků.

Přestože fotopřístroje mají na naší prodejně dominantní postavení, důležitou sočástí sortimentu jsou i objektivy, stativy, blesky, brašny, termosublimační tiskárny nebo například dalekohledy, kterých máme v nabídce více než 20 druhů.

Fotografické služby zajišťujeme pomocí moderních technologií. Stadnardní tisk fotografií do velikosti A4 zhotovujeme do druhého dne na inkoustovém minilabu EPSON SureLab D700, velkoformátový tisk do šíře role 60 cm Vám zhotovíme na tiskárně EPSON SureColor P6000. Pro nedočkavce je naše prodejna vybavena termosublimačními tiskárnami Mitsubishi, které mohou zajistit tisk fotografií na počkání až do formátu 20 x 30 cm.

V prostorách prodejny se nachází kompletně vybavený fotoateliér o rozloze cca 20m2, kde zhotovujeme na počkání průkazové foto a na objednávku náročnější portrétní zakázky. Naší specialitou je fotografování dětí již od batolat, těhotných maminek a celých rodin. Ateliér je vybaven řadou kostýmů, dobových rekvizit a garderóby, která navodí požadovanou atmosféru. Po předchozí domluvě je možné využít i pronájem ateliéru pro soukromé potřeby.

Přijďte se přesvědčit o profesionalitě našeho odborného personálu a využít široké nabídky produktů a služeb, s případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Váši návštěvu.

Kde nás najdete

 

Adresa prodejny:
INTERFOTO
Sladkovského 422
530 02 Pardubice - Zelené Předměstí

 

Otevírací doba:

Po - Pá:   09:00 - 17:00 hod

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: