Fotografování v ateliéru

Náš fotoateliér se nachází na provozovně, Sladkovského 422 v Pardubicích.

V tomto ateliéru provádí náročnou portrétní fotografii naše zkušená fotografka Štěpánka Haanová. Náročné portrétní zakázky jsou po nezbytných úpravách výřezem a retuší připraveny k vyzvednutí zpravidla do týdne.

Naší největší specialitou (a zároveň chloubou) je ateliérové fotografování v retro stylu. Jsme vybaveni bohatou garderóbiérou jak pro děti, tak pro rodiče a vhodnou kombinací kostýmů a dobových rekvizit navodíme na našich fotografiích atmosféru „starých časů“.

Galerii ukázkových snímků si můžete prohlédnout na tomto odkazu: Ukázkové snímky ateliérové fotografování.

Výstupem ateliérového fotografování je soubor vybraných upravených digitálních snímků ve vysokém rozlišení, které Vám nakopírujeme na Vaše digitální médium nebo zašleme na email prostřednictvím online cloudových služeb.

Tisk Vašich ateliérových fotografií je pak realizován za standardní ceny, viz CENÍK TISKU FOTOGRAFÍÍ    Amatérská fotografie.

V ceníku tisku fotografií najdete jak běžné rozměry, tak i ceník našeho vlastního velkoformátového tisku. Na naší prodejně pak naleznete široký výběr již hotových rámů a tak si přímo od nás můžete odnést novou výzdobu Vašeho domova.

 

Ceník ateliérové fotografie
Celkový počet záběrů Cena za jeden záběr
1 - 2 záběry 300,- Kč / záběr
3 - 5 záběrů 200,- Kč / záběr
6 a více záběrů 150,- Kč / záběr

Ceník je platný od 21.1.2022.

Je zcela běžné, že fotografování několika záběrů zabere i celou hodinu času. Z tohoto důvodu je nutné mít čas fotografování předem zarezervován. Do našeho ateliéru se můžete objednat i telefonicky na čísle +420 605 960 877. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.