Průkazová fotografie, foto na doklady

Součástí žádosti o vystavení některých osobních dokladů je stále ještě dodání tzv. průkazové fotografie. Průkazová fotografie v České republice je standardně ve formátu 35 x 45mm s modrým přechodovým pozadím. Použitelná je například pokud potřebujete fotografii na mezinárodní řidičský průkaz, na kartičku dopravního podniku, ISIC kartu, zbrojní pas a mnohé další.

Pokud cestujete do zahraničí, často narazíte i na zcela atypické průkazové formáty. Fotografie na vízum může být ve formátech například 30 x 40 mm, 40 x 50 mm, 50 x 50 mm a další, zpravidla na bílém pozadí.

Pozn. Při zhotovení fotografie na vízum se vždy dopředu informujte na aktuální požadavky nejlépe na ambasádě cílové země.

Veškeré fotografie na doklady, standardní i atypické formáty, zhotovujeme na počkání v našem ateliéru. Na přání zákazníka je také možno výslednou fotografii uložit i v digitální podobě na flash disk, či poslat e-mailem na udanou adresu.

Pro špatně pohyblivé občany nabízíme i službu fotografování u Vás doma. Příplatek za dojezd k Vám domů pro Pardubice a okolí je 200,- Kč.

 

CENÍK PRŮKAZOVÉ FOTOGRAFIE 4ks 6ks
Standardní formát 35x45mm 199,- 249,-
Dotisk standardního formátu 99,- 129,-
Atypický formát průkazové fotografie 299,- -
Dotisk atypického formátu 149,- -
Uložení digitálního snímku 50,- / snímek

Ceník je platný od 12.10.2022.