Velkoformátový fototisk

Chcete vyzdobit interiér svého domu či bytu? Potřebujete kvalitní fotografický výtisk ve větším formátu? I náročnějším zákazníkům umíme nabídnout, co potřebují. Kde nestačí možnosti běžného tisku s tiskárnou Epson SL-D700, tam nastupuje naše velkoformátová tiskárna EPSON SureColor P6000. Tiskárna nabízí vysoce kvalitní technologii tisku s rozlišením 2.880 x 1440 dpi pomocí sady 9ti pigmentových inkoustů UltraChrome, C, M, Y, PK, MK, LM, LC, LK, LLK. Zejména pak využití LK (light black) a LLK (light light black) umožňuje bezkonkurenční kvalitu reprodukce černobílých fotografií.

Tisk je realizován na profesionální fotografická média FOMEI, na která je pravidelně tiskárna kalibrována. Přesnost a kvalita reprodukce je u nás vždy na prvním místě.

Dostupné materiály:
PRO Gloss 265 ( 1.350,- Kč / m2 )
Fotografický vysoce lesklý inkjet papír profesionální kvality, střední gramáže 265 g/m2 a široké využitelnosti. PRO Gloss 265 je otevřený většině fotografických žánrů a nejpoužívanější je na rodinné a dovolenkové fotografie, portréty a krajinářskou fotografii.
gloss 265
PRO Pearl 265 ( 1.350,- Kč / m2 ) Fotografický inkjet papír s polomatným povrchem typu luster, disponuje střední gramáží 265 g/m2 a nabízí širokou kompatibilitu. PRO Pearl 265 je otevřený většině fotografických žánrů a nejpoužívanější je na rodinné a dovolenkové fotografie, technickou a krajinářskou fotografii a architekturu. Je to papír vhodný na instalaci pod sklo do rámů a euroklipů. pearl 265
Archival Matt 260 ( 1.600,- Kč /m2 )
Ušechtilý přírozeně bílý papír s hladkým matným povrchem, který poskytuje vysokou otěruodolnost, dobrou tuhost a široký barevný gamut. Je vhodný pro digitální výtvarné reprodukce a grafiky. Exceluje s pigmentovými inkousty, je rychleschnoucí a vyniká dynamickým rozsahem a podáním detailů.
archival matt 260
Baryta MONO 290 ( 2.200,- Kč /m2 )
Pravý barytový papír 290 g/m2 výjimečně vhodný pro černobílou fotografii. Excelentně však zvládá i reprodukci barevnou. Jeho obliba pro čb fotografii pramení v hmatové a vizuální podobnosti tohoto "digitálního" barytu se svým "analogovým" předchůdcem. Pro tento papír je typická vysoká ostrost a dynamika a zaujme satin povrchem se středním žilkováním.
baryta mono 290

 

Dále u nás v nabídce najdete dvě fotografická plátna, a to:

• Fomei Canvas Matt 340
Hluboce matné bělené plátno, které se pyšní neobyčejně vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Neobsahuje kyseliny (ACID free). Kvalitu dokládá i složení podložky, kdy poměr bavlny a polysteru je 78 : 22. Dekorace interiérů, svatební a rodinná fotografie, reprodukce uměleckých děl: žánry, které jsou s fotoplátny citlivě spojeny již celou dekádu.

• Fomei Canvas Matt PES 260
Lehké polyesterové plátno, které se ideálně hodí pro výrobu uměleckých a fotografických inkjet tisků. Jemně strukturovaný povrch s pevnou vazbou nechá v obrazech vyniknout každý detail. Vrstva přijímající inkoust tvoří s podložkou houževnatý tandem – kresba na tomto plátně při jeho napínání na rám nepraská, a to ani v ostrých ohybech.

Více informací k fototisku na plátno..

Použití dalších jiných materiálů značky FOMEI je možné na základě konkrétní poptávky. Na jejím základě Vám vypracujeme cenovou kalkulaci včetně termínu zhotovení.

Pro zakázky většího rozsahu, nebo pro stálé zákazníky ( fotografové, výtvarníci apod. ) jsme připraveni vytvořit individuální kalkulaci.