Nikon COOLPIX P950

Kód: 4960759902481
Neohodnoceno
Značka: Nikon
24 490 Kč 20 240 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Nikon COOLPIX P950 s 83x optickým zoomem - ekv. 24-2000 mm a světelností od f/2,8, optickou stabilizací obrazu s výkonem 5,5 EV a snímačem typu CMOS s rozlišením 16 Mpix. Dále fotoaparát disponuje výklopným a otočným 8,1cm (3,2\") LCD displejem s vysokým rozlišením, elektronickým hledáčkem 2,36 Mpix, stereo mikrofonem a sáňkami pro externí příslušenství. Fotografie lze pořizovat do formátu RAW, videosekvence do rozlišení 4K UHD 30p, Full HD 60p, najdete zde režimy pro časosběr, slow-motion i možnost plného manuálního ovládání.Konektivitu nabízí mikro USB, mikro HDMI a 3,5mm jack nebo bezdrátově Wi-Fi a Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlepší snímky
Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod poskytuje v kombinaci s objektivem NIKKOR s vysokou světelností f/2,8 vynikající výsledky při fotografování od úsvitu do setmění. Systém zpracování obrazu EXPEED a optické sklo Super ED společnosti Nikon minimalizují zkreslení při dlouhých ohniskových vzdálenostech. Jste připraveni na každou příležitost, ať už si přibližujete zatáčející letadlo nebo nenápadně filmujete život v přírodě.

Okno do světa
Velký 1cm  (0,39palcový) elektronický hledáček OLED s 2 359 000 pixely nabízí brilantní obraz. Když k fotoaparátu přiblížíte obličej, přepne snímač pohledu do hledáčku zobrazení automaticky z monitoru na elektronický hledáček.

Prozkoumejte různé úhly pohledu
Jasný monitor LCD s úhlopříčkou 8,1 cm (3,2 palce) a 921 000 pixely lze natočit skoro všemi směry. Díky němu můžete komponovat neuvěřitelné záběry. Kompozici snímků lze snadno vytvářet i tehdy, když držíte fotoaparát nad hlavou nebo u země.

Snímky ve formátu RAW
Úpravy díky kvalitním souborům. Fotoaparát COOLPIX P950 podporuje formát RAW (NRW) a umožňuje fotografům ukládat a exportovat nekomprimované snímky do oblíbeného programu na zpracování/úpravy snímků.

Strhující videa 4K se superzoomem
Snadno zaznamenáte video v rozlišení 4K/UHD se snímací frekvencí 30p nebo Full HD (1 080p) se snímací frekvencí až 60p. Čistý výstup HDMI umožňuje sledovat video na externím monitoru již během záznamu. Vestavěný konektor pro mikrofon umožňuje použít externí mikrofon a získat lepší zvuk. Manuální režim videa umožňuje upravovat nastavení expozice při natáčení: ideální při měnícím se osvětlení.

Stopy hvězd a ranní obloha
Funkce časosběrného snímání je ideální pro zachycení oblohy, stop hvězd nebo rozevírajících se rostlin v lese. Můžete zaznamenat magická časosběrná videa v délce kolem 10 sekund a přehrávat je frekvencí 25 nebo 30 sn./s. Motivové programy automaticky nastaví nejvhodnější interval snímání pro daný typ objektu.

Dokonalá stabilita za všech okolností
Stabilní snímky a videa získáte i při snímání z ruky dlouhou ohniskovou vzdáleností nebo při nízké hladině osvětlení. Systém optické redukce vibrací (VR) Nikon s dvojí detekcí umožňuje exponovat s využitím časů závěrky až o 5 EV delších, než by bylo možné bez redukce vibrací.³ Aktivní režim redukce vibrací poskytuje stabilnější obraz v hledáčku a na monitoru, což je ideální za pohybu.

Zachovejte si kontrolu
Boční ovladač zoomu umožňuje vysouvat objektiv palcem. Stisknutím tlačítka zoomu se skokovým vrácením se objektiv rychle vrátí na širokoúhlejší záběr, abyste snáze našli objekt, který zmizel ze záběru.

Buďte připraveni
Díky sáňkám plné velikosti můžete snadno nasadit příslušenství Nikon, například blesk Speedlight. Můžete vyzkoušet také kolimátor Nikon DF-M1: tento sklopný zaměřovač pomáhá sledovat i rychle letící ptáky a udržet je ve středu záběru.

Zachyťte vše
Režim sledování ptáků umožňuje vybrat tři různé oblasti automatického zaostřování a udrží zaostření na rychle se pohybující objekty. Režim Měsíc optimalizuje nastavení fotoaparátu pro brilantní astronomické snímky. Je ideální pro zachycení všech fází Měsíce.

Zůstaňte ve spojení
Aplikace SnapBridge pro operační systémy iOS a Android umožňuje udržovat neustálé spojení mezi fotoaparátem COOLPIX P950 a chytrým zařízením. Sdílejte snímky. Aplikace SnapBridge pomocí přijímače GPS v chytrém zařízení aktualizuje ve fotoaparátu informace o datu a poloze a umožňuje sledovat vaši trasu. Aplikace SnapBridge navíc umožňuje pomocí chytrého zařízení ovládat zoom a spouštění závěrky fotoaparátu.


Obsah balení:

  • Fotoaparát Nikon Coolpix P950
  • Popruh
  • Krytka objektivu LC-67
  • Li-ion akumulátor EN-EL20a
  • Síťový zdroj/nabíječka EH-73P
  • Kabel USB UC-E21
  • Sluneční clona HN-CP20

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazoomové kompakty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: