NIKON FOTO ŠKOLA - Od základů k dokonalým snímkům!

📸 Otevřete dveře svému fotografickému talentu s Nikonem!

Ve spolupráci se společností Nikon jsme pro vás připravili exkluzivní kurz, který vám umožní odemknout plný potenciál vašeho digitálního fotoaparátu Nikon. Ať už jste úplný nováček v oblasti fotografování nebo už máte nějaké zkušenosti, tento kurz vás provede vším, co potřebujete vědět!

Pro koho je kurz určen? Všem začínajícím fotografům a fotografkám, stávajícím a budoucím majitelům digitálních zrcadlovek i bezzrcadlovek Nikon.

🔹 Co na vás v kurzu čeká?

  • Od základů k pokročilým technikám: Dozvíte se vše od základních fotografických pojmů až po praktické tipy pro snímání v různých situacích.
  • Osobní přístup od expertů: Kurzem vás provede zkušený lektor, dlouholetý fotograf a produktový specialista Nikonu Filip Barták.
  • Profesionální vybavení: Během kurzu budete mít možnost vyzkoušet si různé objektivy, blesky a další příslušenství Nikon.
  • Zdokonalte svou kompozici: Praktická část workshopu bude zaměřena na fotografování portrétů, architektury a mnoho dalšího.

🔹 Bonusy:

  • Možnost půjčení fototechniky Nikon: Nemáte k dispozici vlastní fotoaparát? Rádi Vám v praktické části nějaký zapůjčíme.
  • Gastronomický zážitek: Po příchodu pro Vás bude nachystán snídaňový raut a po teoretické části se posilníme obědem.
  • Profesionální modelka: Pro odpolední praktickou část výuky bude zajištěna profesionální modelka.

📆 Kdy? Kurzu se koná 14. listopadu (to jest úterý) od 9:00 do cca 17:00.

📍  Kde? Kurz se bude konat v elegantním zrenovovaném prostředí restaurace GARDEN RESTAURANT -> gardenrestaurant.eu s možností parkování ve dvoře.

Cena kurzu je 990,- Kč (včetně DPH), maximální počet účastníků kurzu je 12 osob, neváhejte proto s rezervací svého místa.

Harmonogram:
9:00 - příchod účastníků
9:30 - zahájení teoretické části
12:00 - oběd
13:00 - zahájení praktické části
17:00 - ukončení

Pro více informací a rezervaci místa nás kontaktujte na info@interfoto.cz nebo telefonicky na +420 605 960 877.
Těšíme se na Vás!