Canon adaptér EF-EOS R (drop-in filtr ND)

Kód: 4549292141610
Neohodnoceno
Značka: Canon
11 490 Kč 9 496 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.07.2024

Upevňovací adaptér pro zásuvné filtry EF-EOS R přebírá funkce upevňovacího adaptéru EF-EOS R a přidává možnost použít zásuvné filtry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upevňovací adaptér pro zásuvné filtry EF-EOS R přebírá funkce upevňovacího adaptéru EF-EOS R a přidává možnost použít zásuvné filtry, čímž odpadá nutnost upevnění filtrů na přední část objektivu, což je užitečné zejména pro širokoúhlé objektivy s velkým předním prvkem objektivu. Je k dispozici buď s variabilním neutrálním šedým (V-ND) filtrem nebo s kruhovým polarizačním (C-PL) filtrem. Dostupný je také čirý (CL) filtr pro snímání bez efektů filtru.

Adaptér V-ND: Variabilní neutrální šedý filtr

Neutrální šedé filtry pomáhají kontrolovat množství světla vstupujícího do fotoaparátu, což je užitečné pro kameramany, kteří chtějí natáčet s kombinací širokého zaclonění a pomalé rychlosti závěrky v jasném světle. Fotografům krajin také umožňuje použít pomalejší rychlosti závěrky pro rozostření pohybu oblohy a vody.

Adaptér C-PL: Kruhový polarizační filtr

Polarizační filtry si poradí s odlesky a oparem a snižují množství světla, které se odráží od skleněných povrchů. Filtry také zvyšují sytost barev a pomáhají přidat důraz barevným scénám.


Specifikační body:

  • Pro Filter Mount Adapter EF-EOS R
  • Integrované ovládací kolečko rotace filtru
  • Minimalizuje odrazy
  • Zvyšuje kontrast
  • Snižuje opar a modré nádechy v krajině

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvertory a předsádky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: