Delkin CFexpress BLACK 75 GB - Type B

Kód: 814373023760
Neohodnoceno
Značka: Delkin
3 390 Kč 2 802 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

CFexpress Black typ B  od společnosti Delkin Devices kombinuje spolehlivost s bezkonkurenčním výkonem a zárukou kvality jako žádná jiná karta. Karta BLACK CFexpress™ nabízí rychlosti vhodné pro profesionální fotografy a kameramany a je speciálně navržena tak, aby vynikla v nejnovější generaci špičkových filmových hostitelů. BLACK je nejspolehlivější paměťová řada na trhu a prodává se pouze v autorizovaných prodejnách fotoaparátů, které jsou vybírány pro svůj závazek k zákaznickému servisu & znalý personál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty Delkin POWER CFexpress™ typu B využívají rozhraní PCI Express 3. generace (a podporují NVM Express) a mohou se pochlubit maximální možnou rychlostí záznamu až 1540 MB/s pro bezchybný záznam videa ve filmové kvalitě, včetně 8K, 6K a 4K při vysokých snímkových frekvencích a datových tocích. Podporují také sériové snímání RAW bez zpoždění.

Řada Delkin BLACK se od zbytku trhu odlišuje tím, že nabízí minimální trvalou rychlost sekvenčního zápisu přesahující 1240 MB/s, což zaručuje rychlý a bezpečný zápis dat na kartu. To ocení zejména kameramani a filmaři, kteří natáčejí špičkovými filmovými kamerami, jež snímají video ve formátu RAW rychlostí Gb/s.

Technologicky vyspělá rychlost záznamu CFexpress™ Karta BLACK CFexpress™ typu B využívá rozhraní PCI Express 3. generace (a podporuje také NVM Express) a může se pochlubit bleskovou rychlostí záznamu pro bezchybný záznam videa v kvalitě kina, včetně datově náročných režimů, jako jsou RAW 8K, 6K a 4K při vysokých snímkových frekvencích a datových tocích. Minimální trvalé rychlosti sekvenčního zápisu přesahující 1530 MB/s (1240 MB/s pro 75 GB) zaručují, že data jsou na kartu zapisována rychle a bezpečně a dokonale zachycují vše tak, jak jste zamýšleli. Karta je také schválena pro vysílání v reálném čase a podporuje sériové snímání RAW bez zpoždění - nikdy nepropásnete vzácné okamžiky ve zlomcích vteřin!

Zjednodušený pracovní postup Karta BLACK CFexpress™ typu B, která je schopna přenášet data rychlostí dosahující až 1725 MB/s, zajišťuje nejrychlejší a nejefektivnější přenos dat z karty do počítače pro okamžitý přístup k souborům a dřívější zahájení postprodukce. To je ideální pro fotografy a kameramany, kteří potřebují rychle vyložit velké množství dat a vrátit se k natáčení.

Testováno na kompatibilitu Každá karta CFexpress™ typu B prošla rozsáhlým testováním, aby byla zajištěna plná funkčnost a výkon v dnešních špičkových počítačích. Paměťová karta BLACK CFexpress™ je zkonstruována tak, aby splňovala rozsáhlé požadavky dnešního vysílacího, filmového a fotografického průmyslu, a je kartou, které můžete důvěřovat pro rychlé a spolehlivé pořizování fotografií a videí. Je však důležité si uvědomit, že karty CFexpress™ typu B nejsou zpětně kompatibilní s paměťovými kartami CompactFlash, CFast 2.0 ani CFexpress™ typu A.


Specifikační body:

  • Ideální karta pro nahrávání do 8K ( Nikon Z9, Canon R5C)
  • Maximální rychlost čtení: 1725 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 1530 MB/s
  • Typ karty: CFexpress B

Doplňkové parametry

Kategorie: CFexpress, XQD
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: