Nikon Z 105mm f/2.8 VR S MC

Kód: 4960759904850
Akce
Neohodnoceno
Značka: Nikon
28 490 Kč 23 545 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.04.2024

Působivý ostrý a stabilní 105mm makroobjektiv řady Z Micro NIKKOR. Ohnisková vzdálenost 105 mm, světelnost f/2,8, antireflexní vrstvy Nikon ARNEO, redukce vibrací, tiché automatické zaostřování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento působivý ostrý a stabilní objektiv řady Z Micro NIKKOR s vysokou světelností a ohniskovou vzdáleností 105 mm je mistrem snímků v životní velikosti. Nabízí bezproblémové zaostřování, vynikající reprodukci neostrých míst obrazu a stabilní obraz při fotografování z ruky. Díky měřítku zobrazení 1 : 1 je ideálním příslušenstvím fotografů, pro které je těžištěm jejich práce věrné zobrazení malého objektu.

  • Profesionální makroobjektiv 105 mm
  • Světelnost f/2,8
  • Kombinovaný zaostřovací systém
  • Kvalita řady S
  • Antireflexní vrstvy ARNEO

Věrně působící prostorová hloubka a detaily

Tento 105mm objektiv mirrorless řady S přináší novou úroveň prostorové hloubky a brilance do oblasti makrofotografie a fotografie blízkých objektů. Díky jeho vysoké propustnosti světla a schopnostem zaostřování jsou výsledkem špičkové hodnoty ostrosti a kontrastu obrazu – stejně jako vysoce kvalitní reprodukce neostrých míst. Překrásné makrosnímky. Fascinující portréty. Vaše objekty na statických snímcích a videu budou tak výrazné jako nikdy předtím.

Měkká a příjemná reprodukce neostrých míst obrazu

Tento makroobjektiv umožňuje produkovat snímky s působivou prostorovou hloubkou. Bajonet Nikon Z s velkým průměrem, světelnost f/2,8 a devítilamelová clona s kruhovým otvorem zaručují perfektně kruhovou reprodukci neostrých jasů a celkově přirozeně působící neostrá místa obrazu. Pořídíte živě působící makrosnímky s výrazným charakterem.

Brilantní obraz z libovolné vzdálenosti

Ostrost obrazu je vynikající od blízkých vzdáleností až do nekonečna. Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO a Nano Crystal Coat potlačují výskyt reflexů a závoje. Vestavěná redukce vibrací (VR) pracuje v kombinaci s redukcí vibrací ve fotoaparátu na získání stabilních snímků z ruky i za nízké hladiny osvětlení.

Rychlé a bezproblémové zaostřování

Zaostřená oblast je ostře reprodukována i při fotografování s malou hloubkou ostrosti. Vynikající optická konstrukce dramaticky potlačuje projevy barevné vady a umožňuje systému automatického zaostřování zaostřovat s působivou rychlostí a přesností.

Precizní makrosnímky

Odhalte tajemství květin při optimálním osvětlení. Zdůrazněte jemné detaily, které jsou stěžejní pro prezentovaný výrobek. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,29 m umožňuje přesně zaostřit na velmi blízké objekty. Omezovač zaostřitelných vzdáleností pro automatické zaostřování umožňuje rychlejší zaostření objektů v rozmezí vzdáleností 0,29 – 0,5 m.

Věrný obraz za všech okolností

Objektiv NIKKOR Z MC 105 mm f/2,8 VR S je optimalizovaný pro makrofotografii a fotografii blízkých objektů a umožňuje přesně kontrolovat parametry snímání a hloubku ostrosti přímo na svém tubusu. Při použití manuálního zaostřování můžete upravit strmost chodu zaostřovacího kroužku tak, aby odpovídala vámi upřednostňovanému způsobu práce.

Video v makrooblasti

Objektiv nabízí výhodu tichého automatického zaostřování a plynulé a stabilní regulace clony. Změny ohniskové vzdálenosti během přeostřování jsou prakticky úplně eliminovány, takže můžete přeostřovat bez ovlivnění obrazového úhlu.

Všestranné vybavení Nikon

Objektiv NIKKOR Z MC 105 mm f/2,8 VR S umožňuje snadno zaměnit směr manuálního zaostřování při použití zaostřovacího kroužku. Rovněž na něm lze použít stejné šroubovací filtry o průměru 62 mm jako u osvědčeného objektivu AF-S Micro-NIKKOR 105 mm f/2,8G IF-ED.

Odolné provedení

Rozsáhlá sada těsnění okolo bajonetu a všech pohyblivých částí chrání objektiv před vnikáním prachu a vlhkosti. Fluorová vrstva Nikon na předním optickém členu odpuzuje vodu, prach a nečistoty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Objektivy
Záruka: 2 roky
? Typ objektivu: Prime
? Bajonet: Nikon Z
? Formát: Full-frame

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: