Nikon Z 50mm f/2.8 MC

Kód: 4960759905659
Akce
Neohodnoceno
Značka: Nikon
18 490 Kč 15 281 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.05.2024

Nikon Z 50mm f/2.8 MC je kompaktní a lehký makro objektiv pro fotoaparáty Nikon Z. Umožňuje zachytit detailní snímky s vysokým rozlišením a krásným bokehem. Ideální pro květiny, hmyz, šperky a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Následujte svou zvídavost
Poodstupte a zachyťte více v záběru. Přibližte se pro odhalení detailů – všeho co upoutá váš zrak. Vynikající optika a světelnost f/2,8 zajištěná 9lamelovou clonou s kruhovým otvorem zobrazí váš objekt ostře na jemně rozmazaném pozadí.

Perfektně ostré snímky zblízka
Vzory a struktury. Tvary, formy a barvy. S nejkratší zaostřitelnou vzdáleností pouhých 0,16 m dosáhnete ostrého zobrazení i při umístění přední části tohoto makroobjektivu přibližně 5 cm od objektu! Redukce vibrací ve fotoaparátu zaručí stabilní snímky.

Nevšední perspektivy
Kompaktní konstrukce činí z tohoto objektivu perfektní univerzální objektiv, zatímco jeho nízká hmotnost je praktická při fotografování z nadhledu. Neunaví vás tak žádný motiv od lákavých snímků jídla až po skvělé snímky květin a dlážděných ulic.

Přesné a snadné ovládání
Ať již zkoumáte venku nebo doma ve vaší kuchyni, tento objektiv lze snadno využít pro makrofotografii i každodenní natáčení videoklipů. Prostřednictvím bezhlučného příkazového kroužku můžete ovládat clonu, citlivost ISO a další parametry, a stejně tak můžete okamžitě přepínat na objektivu mezi manuálním a automatickým zaostřováním. Prakticky bezhlučné zaostřování nevyruší žádný hmyz ani malá zvířata.

Vskutku všestranný nástroj
Objektiv NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 vám umožní dosáhnout brilantních výsledků v nejrůznějších situacích od makrosnímků v životní velikosti až po snímky vzdálenějších objektů. Tento kompaktní a lehký objektiv je ideálním doplňkem fotoaparátů řady Z formátu FX i DX.

50 mm při použití formátu FX
Při použití na fotoaparátech mirrorless formátu FX nabízí objektiv klasický obrazový úhel ohniskové vzdálenosti 50 mm. Objektiv je ideální pro všechny motivy od krajin až po snímky jídla z blízkých vzdáleností.

75 mm při použití formátu DX
Při použití na fotoaparátech mirrorless řady Z formátu DX nabízí objektiv obrazový úhel odpovídající ohniskové vzdálenosti 75 mm na formátu FX. Vynikající objektiv pro portréty nebo zobrazení malých objektů při pořizování makrosnímků.

Jednoduché použití
Pro snadné pořizování perfektních makrosnímků jsou na tubusu objektivu vyznačena měřítka zobrazení 1 : 1,4, 1 : 2 a 1 : 1 (životní velikost).

Vysoká rychlost
Fotografujete malé divy světa? Nastavení spínače omezení zaostřitelných vzdáleností pro automatické zaostřování do polohy pro makrosnímky umožní objektivu rychleji zaostřovat na objekty v rozmezí vzdáleností 0,16–0,3 m.

Ochrana před klimatickými vlivy
Fluorová vrstva Nikon chrání přední optický člen objektivu a usnadňuje jeho udržování v čistotě. Ideální při použití objektivu venku.

Kompletní technické specifikace:
NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 | Základní objektiv Micro NIKKOR se světelností f/2,8 (nikon.cz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: