Canon EOS R10 + RF-S 18-150mm IS STM

Kód: 4549292189810
Neohodnoceno
Značka: Canon
31 490 Kč 26 025 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
19.07.2024

Systémový fotoaparát (CSC) řady EOS s RF bajonetem a senzorem velikosti APS-C, to je model R10, mířící do řad nadšených hobby fotografů. Fotoaparát disponuje senzorem s rozlišením 24,2 Mpx, rychlostí sériového snímání 15, resp. 23 sn/sek (s mechanickou resp. elektronickou závěrkou), automatickým ostřením Dual Pixel CMOS AF II, 4K videem a digitální stabilizací při záznamu videa. Nová řada fotoaparátů Canon s APS-C senzorem přináší inovativní funkce plnoformátových bezzrcadlovek v kompaktnějších a dosažitelnějších modelech, umožňující tvůrcům obsahu a fotografickým nadšencům věnovat se naplno své zálibě a dosáhnout nové úrovně kreativity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EOS R10 je vybaven proslulým systémem ostření Dual Pixel CMOS AF II, naprogramovaným pomocí technologie AI s hlubokým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů. Je rychlý, přesný a neuvěřitelně citlivý při slabém osvětlení. EOS R10 dokáže rozpoznat lidi, zvířata a vozidla a udržet je ostré, ať se v záběru pohybují kdekoliv. Dokonce i rychle se pohybující objekty jsou ostře vykresleny. Při fotografování lidí upřednostňuje EOS R10 především oči vašeho objektu. Pokud oči nejsou viditelné, je místo toho sledován obličej.

Více rychlosti

Reagujte instinktivně, zachyťte prchavé okamžiky pomocí vysokorychlostního snímání – ideální pro fotografování divoké přírody a sportu. EOS R10 dokáže pořizovat souvislé série snímků RAW, JPEG nebo HEIF rychlostí až 15 sn./s nebo 23 sn./s pomocí elektronické závěrky fotoaparátu. To vše, zatímco fotoaparát sleduje objekt v záběru a průběžně upravuje zaostření a expozici v reakci na měnící se scénu.

Více flexibility

Natočte neuvěřitelná videa se stejným fotoaparátem, jaký používáte pro skvělé fotografie. EOS R10 je vysoce schopný tvůrce obsahu, který vám vždy poskytne vynikající kvalitu obrazu. Je také mimořádně kompaktní a přenosný, váží pouhých 429 gramů, takže ho můžete mít vždy s sebou.

Navrženo pro rychlou reakci

R10 rychle reaguje na vaše příkazy, což vám dává obrovskou výhodu, pokud jde o zachycení rozhodujícího okamžiku. Procesor DIGIC X přináší rychlé a živé ovládání a prakticky eliminuje prodlevu hledáčku pro skutečně citlivé fotografování.

Zachyťte dokonalé video

Fotoaparát zachycuje špičkové 4K video, které vypadá skvěle na UHD displejích a umožňuje oříznutí bez ztráty kvality při postprocesu pro Full HD projekty. Filmaři si mohou vybrat mezi rozlišením 4K/60p (s ořezem) pro plynulou reprodukci pohybujících se objektů a zpomalené efekty nebo ohromujícím převzorkovaným rozlišením 4K/30p vytvořeným z výstupu 6K z 24,2 Mpx snímače fotoaparátu. Při natáčení v režimu Full HD lze použít snímkovou frekvenci až 120 snímků za sekundu, což odhaluje ještě jemnější pohyby pohybujících se objektů.


Specifikační body:

 • Canon RF bajonet APS-C
 • CMOS senzor s rozlišením 24,2 Mpx
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • Převzorkované 4K až 30p, 4K/60p s ořezem
 • Digitální stabilizace při videu
 • Sériové snímání 15 sn/sek. (mechanická závěrka)
 • Sériové snímání 23 sn/sek. (elektronická závěrka)
 • Skutečné HDR video s podporou 10-bit
 • OLED hledáček s 2,36 mil bodů
 • Dotyková LCD s 1,04 miliony bodů
 • Jeden SD slot UHS-II
 • Interní blesk (GN 6)
 • Hmotnost: 429 g

Doplňkové parametry

Kategorie: EOS R10
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: